CityKids Rotaļu centra iekārtojums (kopējā platība 1370 m²)
Atrakcijas - 930 m² ; 5 ballīšu telpas (165 m²); brīva telpa - 275 m².

11 aizraujošas un unikālas atrakcijas dažāda vecuma bērniem aktīvai atpūtai un rotaļām.

LIELISKA SKRIENAM-LIENAM-KĀPJAM-LECAM-ŠĻŪCAM VIETA

Kameršļūkšana (Snowtubing) 25 x 7 x 4,5 m (175 m²)

25 metrus garš šļūciens ar kamerām no mākslīgā sniega kalna ir aizraujošs gan maziem, gan lieliem. Mākslīgais sniegs un šļūcamās kameras visa gada garumā! Šļūkšana pa vienam no 6 gadu vecuma.

Snowtubing

Bērnu kāpelēšanas centrs 12,5 x 7 x 3 m (88 m²)

Aktivitāšu centrs divos līmeņos: mīkstās trepes, tilti, šķēršļi, tīkli, caurules, dažādi slidkalniņi, liels bumbiņu baseins un īsta kamaniņu trase, kas darbojas visu gadu!

Bērnu kāpelēšanas

Āpšu pilsētiņa 12 x 6 x 4 m (72 m²)

Cauruļveida labirints un ejas, pa kurām jārāpjas. Unikāla atrakcija piecos līmeņos, izgatavota pēc CityKids bērnu centra dizaina un speciāla pasūtījuma. Dizaina ideja radusies mūsu apkārtējās dabas iespaidā: āpši visas dzīves garumā rok sarežģītus labirintveida pazemes tuneļus vairākos stāvos (līdz 10m), ko dēvē par āpšu pilsētiņām. Bērni var paslēpties iespaidīgās pazemes alās ar vairākām izejām. Uz pašu virsotni vedošais tornis ir fizisks izaicinājums un jautra izklaide lielākiem bērniem.

Āpšu pilsētiņa

Batuti 7 x 4 x 4 m (28 m²)

Trīs batutu komplekts. Uz katra batuta vienlaikus drīkst lēkāt viens bērns.

Batuti

Meža vecīša Sitija šķēršļu trase.
7 x 21 x 4 m (ca 100 m²)

Esam izveidojuši aizraujošu un unikālu šķēršļu trasi vairākos līmeņos. Šķēŗšļu trases pārvārēšana, līdzīgi kā pārvietošanās pa meža biezokni, prasa drosmi, izveicību un prasmi pārvarēt grūtības. Šķēršļu trases iedvesmotājs ir CityKids rotaļu centra meža gariņš Sitijs. Sitijs, kā jau īsts meža gariņš, lieliski pārzina visu, kas notiek viņa mežā un priecājas sarūpēt bērniem aizvien vairāk patīkamus pārsteigumus. Lai izietu, trasi, bērniem jāpārvar neskaitāmi šķeršļi – jākāpj, jāpārvietojas pa ejām, tīkliem un pacēlumiem , jāatrod izeja labirintos, jātiek pāri aizām. Ceļā var gadīties dažādi šķeršļi, milzīgas bumbas, sašaurinājumi, strupceļi. Īpašs izaicinājums ir trešā līmeņa eja. Aicinām bērnus iejusties pētniku un piedzīvojumu meklētāju lomā un kļūt par jaunās trases ekspertiem! Atrakcijas garums ir 21 m, augstums 4 m..

Sitija šķēršļu trase.

Ūdru kalns.
3 x 15 x 4 m (ca 45 m²)

Ūdru kalns ir triju celiņu slidkalniņš ar tramplīniem. Kalna virsotne atrodas 4 metru augstumā. Līdzīgi kā ūdri dabā, bērni var izbaudīt aizraujošu nobraucienu un mīkstu piezemēšanos jebkurā gadalaikā. Kalna virsotnē palīdzēs tikt spirālveida polsterētas kāpnes. Kalna iekšienē bērnus sagaida vēl viens pārsteigums.

Kāpēc ūdru kalns? Ūdri ir rotaļīgi, sabiedriski, trokšņaini dzīvnieki. Ūdriem ļoti patīk rotaļāties. Ūdri pulcējas pauguru nogāzēs, gan vasarā - dubļainās un mālainās vietās, gan ziemā, lai ierīkotu sev īpašus slidkalniņus, no kuriem gan naktīs, mēness gaismas apspīdēti, gan saulainos rītos, daudzas reizes pēc kārtas slidinātos.

Aicinām visus mazos draugus iejusties ūdrēnu lomā un kārtīgi izdraiskoties mūsu slidkalniņā!

Piepūšamais batuts

Kluču stūrītis 7 x 4 x 4 m (28 m²)

Lielu būvējamo kluču stūrītis ļauj bērniem bez lielām pūlēm uzmeistarot savas izfantazētās celtnes. Šeit azartā krīt gan bērni, gan vecāki – izbaudiet būvēšanas prieku kopā!

Kluču stūrītis

Sporta Arēna 12,5 x 7 x 4 m (88 m²)

Atsevišķa nodalīta vieta tiem, kam patīk bumbu spēles. Iespējas mest bumbu grozā vai vārtos.

Sporta Arēna

Bumbu telpa 12,5 x 7 x 1 m (88 m²)

Atsevišķa telpa ar lielām vingrošanas bumbām – uz tām var sēdēt, ar tām var lēkāt vai dažādos veidos vingrot.

Bumbu telpa

Pūču māja 7 x 6 x 4,5 m (42 m²)

Pilnīgi tumšs labirints drošsirdīgākajiem. Grīda ir klāta ar dažādiem materiāliem. Lieciet lietā savas taustes sajūtas un meklējiet izeju!

Pūču māja

Mazuļu stūrītis 9 x 7 x 3 m (63 m²)

Norobežota rotaļu vieta pašiem mazākajiem apmeklētājiem (0-3 g.v.): ar mīkstu paklāju klāts laukumiņš, kurā var droši un viegli rāpot, spert pirmos soļus, mierīgi paspēlēties vai atlaisties kopā ar mammu vai tēti uz mīkstās grīdas. Turpat blakus arī mazs rāpelēšanas stūrītis ar platu slidkalniņu, bumbiņu baseins, mīksta šķēršļu josla un mazuļiem atbilstošas rotaļlietas.

Ideāla vieta mazuļu un māmiņu kopā sanākšanām, lai kopā ar bērnu iekārtotos uz mīkstā matrača un izbaudītu laiku kompānijā.

Mazuļu stūrītis

Disko zāle 16 x 7 x 4 m (112 m²)

Centra brīvā telpa pārtop par pustumšu deju zāli ar disko gaismām. Notiek dzimšānas dienas laikā apmēram 15 minutes. Dejot var visi.

Disko zāle

Ballīšu telpas 4,25 x 7 x 3 m (30 m²)

Rotaļu centrā ir iebūvētas četras atsevišķas ballīšu telpas, kurās var ar savu kompāniju svinēt bērna dzimšanas un vārda dienas, klases salidojumus, bērnudārza izlaudumus, Ziemassvētkus un citus īpašus notikumus.

Katra telpa ir 30 m² plaša un paredzēta līdz 25 bērniem (+viņu vecākiem). Telpā ir mikroviļņu krāsns, kafijas nospiežamā kanna, elektriskā tējkanna, kanna dzērienam, bļodas un vienreizējās lietošanas trauki - šķīvīši, krūzītes, dakšiņas, tortes karotītes (25 gab.).

Ballīšu telpa

VIP Telpa 7,5 x 6 x 4 m (45 m²)

Piedāvājam atsevišķu telpu, kurā var ar savu kompāniju var nosvinēt bērna dzimšanas un vārda dienas, klases salidojumus, bērnudārza izlaudumus, Ziemassvētkus un citus īpašus notikumus. VIP telpa atšķiras ar to, ka atrodas nedaudz nomaļus un ir vairāk izolētā no pārējām telpām un atrakcijām.

VIP telpas izmērs ir 45 m² un paredzēta līdz 40 bērniem (+viņu vecākiem). Telpā ir mikroviļņu krāsns, kafijas nospiežamā kanna, elektriskā tējkanna, kanna dzērienam, bļodas un vienreizējās lietošanas trauki - šķīvīši, krūzītes, dakšiņas, tortes karotītes (40 gab.).

Decembrī un janvārī ir iespējams rezervēt visu rotaļu centru lielu firmu bērnu Ziemassvētku pasākumiem (100-250 bērniem). Tad visās četrās ballīšu telpās var klāt galdus ar pašu sagādāto edienu.

Ballīšu telpa