CityKids - Rīga Rotaļu centrs
bērniem no 0-12 gadiem.

Sveicināti Baltijas lielākajā bērnu rotaļu centrā iekštepās! CityKids rotaļu centrs pēc savas būtības ir atrakciju parks iekštelpās. Visu 1370 m² plašo telpu piepildas unikālas un interesantas atrakcijas, kas izgatavotas pēc "CityKids in the Forest" speciāla pasūtījuma.

Rotaļu centru ir iedvesmojusi Baltijas skaistā daba. Bērni šeit spēlējas rotaļu mežā, starp eglēm, sēnēm, dažādiem meža augiem un dzīvniekiem. Kā jau mežā, šeit var kāpelēt, rāpties, rāpot, lēkāt un braukt ragaviņās pa meža trasēm... Mūsu vide ir brīva no elektronikas un aicina bērnus uz fiziskām aktivitātēm un rotaļām, kurās var labi izvingrināt visas muskuļu grupas.

Sākām darboties 2013. gadā Tartu, kur atvērām līdzīgu rotaļu centru "Metsapere" („Meža ģimene“), kas ir kļuvis par iecienītāko bērnu rotaļu vietu. (Iepazīstieties ar mums www.metsapere.ee un www.facebook.com/Metsapere/).

1370 m² plašā telpa ir sadalīta savstarpēji norobežotos laukumiņos mazuļiem, bērnudārza vecuma bērniem un skolniekiem, kas var brīvi iztrakoties savā sektorā.

Rotaļu centrs speciāli veidots tā, lai vienas ģimenes dažāda vecuma bērni varētu nākt spēlēties vienuviet. Ir taču žēl, ja ģimenes mazā trīsgadnieka dzimšanas dienas svinībās negrib piedalīties desmitgadīgā māsa vai brālis, jo nevar atrast sev piemērotu nodarbošanos! Pie mums tādas raizes var aizmirst – CityKids rotaļu mežā aizraujošas nodarbes sev atradīs gan vismazākie, gan bērnudārznieki, gan vecāki skolas bērni:

  • Mazulīšus gaida dažādas jautras un attīstošas nodarbes;
  • Bērnudārzniekus priecēs milzu kāpelējamā vieta ar ragaviņu trasi, šļūcamajām caurulēm, tīkliem, slidkalniņiem un bumbiņu baseinu;
  • Skolniekus pārsteigs tādas oriģinālas atrakcijas kā āpšu pilsētiņa jeb cauruļveida rāpšanās trase, trīs batuti, pilnīgi tumšā pūces māja un labirints drošsirdīgākajiem.

Brīžos, kad gribas mazliet atpūsties, jaukas un mierīgas nodarbes var atrast arī rotaļu stūrīšos un mājiņās, kas piemēroti gan puišiem, gan meitenēm.

Pie mums varat svinēt arī bērnu dzimšanas dienas un citus nozīmīgus notikumus. Rezervējot ballīti, jūsu rīcībā ir gan pašiem sava svinību telpa (30 m², piemērota līdz 25 bērniem +vecākiem), gan arī visas centra atrakcijas 2,5 stundu garumā. Šis laiks bērniem paskries nemanot! Piedevām bērni varēs izbaudīt arī 15 minūšu diskotēku (iespēja dejot brīvajā placī ar mūziku un krāsainu apgaismojumu).

Ballīšu vadītājus mēs nepraktizējam. CityKids atšķiras no citām dzimšanas dienu svinēšanas vietām ar to, ka piedāvā ĻOTI DAUDZ aktīvu atrakciju. Tās visas izmēģinot, bērni būs aktīvi nodarbināti visu laiku.

Gaidām jūs kopā ar ģimeni KATRU DIENU no plkst. 10:00 līdz 21:30. Nopērkot dienas biļeti, varat rotaļāties mūsu mežā, cik vien jaudājat – izklaižu te pietiek visai dienai, un pulkstenī nebūs jāskatās.

Pirms pērkat biļeti, noteikti iepazīstieties ar mūsu CityKids rotaļu centra noteikumiem.
Līdz ar biļetes iegādāšanos esat piekrituši tos ievērot.