CityKids iekšējās kārtības noteikumi:

 1. Rotaļu centrā par bērniem atbild vecāki vai citi bērnu pavadošie.
 2. Vecākiem vai citiem pavadošajiem ir pienākums uzraudzīt bērnu. Mūsu draudzīgajā rotaļu centrā nekaujas un negrūstās, kā arī nelauž rotaļlietas vai rekvizītus. CityKids darbiniekiem ir tiesības pieprasīt samaksu par tīši salauztām rotaļlietām.
 3. Rotaļu centrā nav atļauts ņemt līdzi ēdienus un dzērienus, izņemot ēdienus un dzērienus zīdaiņiem un rezervētajām ballītēm.
 4. Rotaļu zālē nav atļauta ieeja āra apavos, drēbēs un ar bērna ratiņiem. Šim nolūkam lūdzam izmantot mūsu plašo gardeorobi.
 5. Higiēnas apsvērumu dēļ nav atļauts zālē uzturēties basām kājām (arī vasarā!). Mūsu centrā drīkst uzturēties tikai ZEĶĪTĒS.
 6. Ievērībai: Bērnu ratus atstājam garderobē.
 7. Rotaļu centrs neuzņemas atbildību par klientu sabojātām, pazaudētām vai nozagtām mantām. Rotaļu centrā atrastās nozaudētās vai aizmirstās mantas uzglabājam 3 mēnešus, vēlāk nododam labdarībai.
 8. Administatoram ir tiesības neielaist bērnu rotaļu centrā, ja bērns ir acīmredzami slims un tādējādi apdraud citu bērnu veselību.
 9. Rotaļu centrs neatbild par apmeklētāju iespējamajiem nelaimes gadījumiem, izņemot, ja tie radušies centra aprīkojuma bojājumu dēļ. Visas pēc speciāla pasūtījuma izgatavotās CityKids atrakcijas atbilst Eiropas standartiem EN1176 un EN1177.
 10. Rotaļu centrā stingri aizliegta alkohola lietošana vai uzturēšanās alkohola reibumā.
 11. Iespējamās pretenzijas attiecībā uz rotaļu centra pakalpojumiem nepieciešams pārrunāt uzreiz, lai savstarpēji draudzīgā veidā atrastu abpusēji pieņemamu risinājumu. Novēlotas pretenzijas netiek pieņemtas.
 12. Gadījumā, ja apmeklētājs neievēro CityKids iekšējās kārtības noteikumus (tostarp atrakciju lietošanas noteikumus) vai prasības drošībai, izturas agresīvi, traucē vai apdraud citus bērnus, darbiniekiem ir tiesības tam aizliegt rotaļu centra izmantošanu.
 13. Gaidām draudzīgi un labvēlīgi noskaņotus apmeklētājus!

Jautrus un patīkamus piedzīvojumus "CityKids in the Forest" rotaļu centrā!

 

Noteikumi bērnu ballīšu organizēšanai "CityKids in the Forest" rotaļu centrā

 1. Rezervācijai veicamā priekšapmaksa 50 € apmērā tiek ieskaitīta kopējā maksā par pasākumu un netiek atgriezta. Ja bērns saslimst, piedāvājam iespēju pārcelt pasākumu uz citu datumu tuvākā mēneša laikā. Ballīšu telpu var sākt iekārtot 10-15 min pirms rezervētā laika. Ieskaitot laiku ballītes sagatavošanai, telpas uzkopšanai un atstāšanai, jūsu rīcībā ir 2 stundas un 45 minūtes. Lūdzam to ņemt vērā, aicinot viesus. Pasākuma telpas atstāšana noteiktajā laikā ir nepieciešama, lai mēs varētu telpu sagatavot nākamajai ballītei. Ballīšu telpa (30 m²) ir paredzēta līdz 25 bērniem. Telpā ir mikroviļņu krāsns, kafijas nospiežamā kanna, elektriskā tējkanna, kanna dzērienam, bļodas un vienreizējās lietošanas trauki - šķīvīši, krūzītes, dakšiņas, tortes karotītes (25 gab.). Par katru papildus bērnu, kas piedalās ballītē un izmanto rotaļu centra atrakcijas, jāveic papildus maksa 3 €.
 2. Pasākuma laikā par bērniem atbild vecāki vai citi pavadošie.
 3. Ēšana notiek tikai pie pie svētku galda, ēdienu un traukus nav atļauts iznest ārpus rezervētās ballīšu telpas.
 4. Virsdrēbes un apavi jāatstāj garderobē. SIA "CityKids in the Forest"nenes atbildību par atstātajām mantām.
 5. Mikroviļņu krāsniņā atļauts ievietot tikai tai paredzētos karstumizturīgos traukus.
 6. Ugunsdrošības apsvērumu dēļ aizliegts izmantot „strūklakas“ svecītes. Lūdzam izmantot tikai parastās tortes svecītes.
 7. Gadījumā, ja ballīšu telpai tiek nodarīti bojājumi vai pēc pasākuma tā tiek atstāta nekārtībā, liekot centra administrācijai veikt papildus uzkopšanu, CityKids rotaļu centram ir tiesības pieprasīt no klienta kompensāciju.
 8. Pēc ballītes beigām lūdzam sakopt un satīrīt telpu (izmetot vienreizējās lietošanas traukus atkritumu kastē un saslaukot gružus un ēdienu paliekas no galda un grīdas).
 9. Lūdzam izskaidrot arī bērniem CityKids rotaļu centra iekšējās kārtības un drošības noteikumus un sekot, lai viņi tos ievērotu.

Ar visiem papildus jautājumiem vai raizēm lūdzam griezties uz vietas pie mūsu administratora.

Jautru un patīkamu ballīti!

 

Ballīšu telpas rezervācijas nosacījumi "CityKids in the Forest" rotaļu centrā

 1. Telpas rezervēšanai ir jāveic rezervācija un jāsamaksā priekšapmaksa.
 2. Priekšapmaksa 50 € apmērā tiek ieskaitīta kopējā maksā par telpas rezervēšanu.
 3. Priekšapmaksu var veikt uz vietas, norēķinoties skaidrā naudā vai ar maksājuma karti.
 4. Rezervāciju iespējams veikt arī caur mūsu mājaslapu.
 5. Izvēlieties kalendārā sev vēlamo datumu un laiku, un aizpildiet anketu (apakšā).
 6. Visi lauki ir jāaizpilda.
 7. Noklikšķiniet uz maksājuma ikonas un logā, kas atvērsies, izvēlieties maksājuma veidu.
 8. Ievadot internetbankā savu paroli, redzēsiet gatavu rezervācijas rēķinu un varēsiet veikt maksājumu.
 9. Pēc maksājuma veikšanas uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums.
 10. Atlikušo maksājumu par telpas rezervēšanu varēsiet veikt uz vietas rezervētajā datumā, skaidrā naudā vai ar norēķinu karti.
 11. Klientam ir tiesības atsaukt rezervāciju 14 dienu laikā pēc tās veikšanas.